Stolní počítače notebooky

Stolní počítače a notebooky

Opravy:

Opravím vám váš stolní počítač, i notebook. Od nefunkčních kláves, po výměnu rozbitých dílů následkem třeba pádu. Zvládnu také vysušit a opravit notebook, který byl politý kávou, vodou, či jinou tekutinou. bla bla bla bla bla

Instalace softwaru:

Nevíte si rady jak nainstalovat zakoupený program (software)? Zavolejte mi, nainstaluji vám jej v mžiku na dálku, bez toho, aniž bych k vám musel přijet.

Instalace a reinstalace operačních systémů

Přeinstaluji vám operační systém a nebo pomohu s instalací nového.

Pokud nevíte jaký operační systém bude pro váš počítač, či notebook nejlepší, obraťte se na mě. Poradím vám nejlepší možné řešení a pokud budete chtít, tak si jej můžete u mně rovnou objednat za bezkonkurenční cenu a ještě vám jej nainstaluji a odladím přesně na váš počítač/notebook.

Pracuji se všemi možnými systémy:

  • Microsoft Windows
  • iOS
  • Linux
  • ……………

 Zrychlení počítačů i notebooků

Zdá se vám, že již váš počítač „neběhá“ tak rychle jako dříve?
Potřebujete rychlejší počítač a nechcete si ale kupovat nový?
………. ………….?

Zrychlení počítače nebývá náročná operace. Musí se ale přesně znát stav daného počítače/notebooku a jaké máte na něj požadavky. Do jisté míry lze počítač zrychlit aniž byste museli cokoli kupovat. Pak jsou další možnosti, jako je zvýšení RAM paměti, lepší grafické karty,..  Na to je ale dobré vědět na co počítač potřebujete. Zda na něm hrajete náročné hry, či jej používáte pro nahrávání hudby, či potřebujete mít při práci spuštěno více programů najednou.

Neváhejte mi zavolat, nebo třeba jen napsat email.